Most the Music - Koncert rodzinny w Niećkowie

Most the Music - Koncert rodzinny w Niećkowie


20/03/2024

 

Serdecznie zapraszamy na Wiosenny Koncert Rodzinny!

 

Dzieci i młodzież z Powiatu Grajewskiego tworzą jeden z sieci ośmiu chórów Most the Music zlokalizowanych w różnych miejscach Polski. Jest to grupa amatorów śpiewu, których połączyła chęć samorozwoju, włączenia się w lokalne działania i spędzania czasu w interesujący sposób.

Chór z Powiatu Grajewskiego trenuje razem od 2022 roku. Młodzi wokaliści uczą się śpiewu pod okiem Katarzyny Mrozowskiej i Pawła Podeszwika.

W repertuarze koncertu znajdą się aranżacje, które dla chórów Most the Music przygotowuje uznany dyrygent i kompozytor Adam Sztaba. Muzyka wprowadzi słuchaczy w wiosenny nastrój.

Waldemar Remfeld, Starosta Grajewski: - Powiat Grajewski jest niezmiernie szczęśliwy z faktu, iż może uczestniczyć w tak wspaniałym projekcie, jakim jest Most the Music. Jest to szansa rozwoju młodych artystów - członków chóru, dająca im możliwość przeżycia niezapomnianych wydarzeń i poznania ciekawych ludzi, doznań które pozostaną z nimi do końca życia. Jestem dumny z naszych młodych talentów, a widząc ich rozwój i postęp, jaki uczynili w czasie minionych miesięcy, jestem spokojny o ich występ na Wiosennym Koncercie Rodzinnym, jak również na zbliżającym się dużymi krokami koncercie finałowym.

Zespół Szkół im. Bolesława Podedwornego
Niećkowo 63, 19-230 Niećkowo

Wstęp wolny

Zobacz cały kalendarz

Scroll to Top
Skip to content