Polski Kongres Klimatyczny - Wojciech Dzięgiel

Polski Kongres Klimatyczny - Wojciech Dzięgiel


19/03/2024

Polski Kongres Klimatyczny 2024

 

Polski Kongres Klimatyczny to miejsce wymiany doświadczeń i współpracy pomiędzy sektorem publicznym a prywatnym w obszarze inwestycji proekologicznych. Wydarzenie to skupia ekspertów z dziedziny zrównoważonego rozwoju i nowatorskich technologii, przedstawicieli władz centralnych i lokalnych, instytucji międzynarodowych, delegatów z polskich i zagranicznych miast, przedstawicieli biznesu, organizacji pozarządowych, specjalistów, naukowców oraz mediów.

W ramach Kongresu odbywa się także Gala Liderów Transformacji Energetycznej, która co roku gromadzi przedstawicieli czołowych firm energetycznych oraz najbardziej innowacyjne polskie przedsiębiorstwa ubiegające się o tytuł Lidera Transformacji Energetycznej dla swoich projektów.

19 marca o godzinie 12:00, podczas sesji „Przeszłość spotyka przyszłość: Samorządy na froncie adaptacji do zmian klimatycznych i ochrony dziedzictwa kulturowego”, wystąpi Wojciech Dzięgiel, Menadżer ds. Projektów z Fundacji Most the Most.
Pan Dzięgiel, posiadający ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami w sektorach prywatnym, publicznym i pozarządowym, jest specjalistą w planowaniu i realizacji inicjatyw innowacyjnych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Polskim Kongresie Klimatycznym 2024

 

CNK I PPK | Barcelo Warszawa Powiśle
Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa, Polska

Więcej informacji

Obowiązuje rejestracja uczestników

Zobacz cały kalendarz

Scroll to Top
Skip to content