HYŻNE

Dworek Sikorskiego w Hyżnem zwycięzcą I Konkursu Nasz Zabytek w woj. podkarpackim w 2023 r.

CO NOWEGO?

Aktualności konkursu Nasz Zabytek w województwie podkarpackim

Zdjęcie grupowe dzieci i młodzieży przed Filharmonią Podkarpacką. Ubrane są w zimową odzież. W lewym górnym rogu logo programu Most the Music.

Jak ferie, to do… filharmonii!

Dzieci i młodzież z cieszanowskiego chóru Most the Music odwiedziły Filharmonię Podkarpacką w Rzeszowie. Poznajcie relację!
Grafika. W centralnej części tekst: Chóry Most the Musi zaśpiewały z... Po prawej części serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W prawym lewym rogu logo programu Most the Music.

32. Finał WOŚP z chórami Most the Music

Dzieci i młodzież z chórów Most the Music śpiewają przed coraz szerszą publicznością! Obejrzyjcie zdjęcia z Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2024.
Występ chóru Most the Music z Cieszanowa. Na scenie ubrane na galowo dzieci i młodzież z gościnnym udziałem rodziców. W tle granatowa dekoracja z połyskującymi srebrnymi elementami (wiszące kółka, gwiazdy). Przed samą sceną siedzi chórmistrz, który gra na instrumencie klawiszowym. w Prawej części zdjęcia widoczny jest baner programu Most the Music, na którym widać zdjęcie Adama Sztaby, dyrektora artystycznego programu. W lewym górnym rogu logo Most the Music.

Występ chóru Most the Music w Cieszanowie

Dużo pracy i jeszcze więcej serca. Dzieci i młodzież z cieszanowskiego chóru Most the Music wystąpiły przed rodzicami, babciami, dziadkami i przyjaciółmi.

ZWYCIĘZCA
KONKURSU
2023

W kwietniu 2023 roku Fundacja Most the Most ogłosiła I Konkurs Nasz Zabytek
w województwie podkarpackim. Mieszkańcy tego regionu mieli możliwość zgłaszania zabytków,
którym pragnęliby nadać nowe życie. Społeczność Hyżnego licznie wzięła udział w konkursie.
Dzięki temu, w I Konkursie Nasz Zabytek w województwie podkarpackim zwyciężył:

Dworek Sikorskiego
w Hyżnem!

Od 17 lipca do 28 sierpnia mieszkańcy Hyżnego i okolic zgłaszali Fundacji pomysły na nową funkcję społeczną dworku w Hyżnem.
Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy!

POPRZEDNIE
EDYCJE

Konkursu Nasz Zabytek w województwie podkarpackim

WOJEWÓDZTWO
PODKARPACKIE

Fundacja Most the Most w październiku 2022 roku ogłosiła w województwie podkarpackim I Konkurs Nasz Zabytek. Mieszkańcy Twojego województwa zgłaszali w nim zabytki, którym chcieliby dać nowe życie.

Społeczność miejscowości Cieszanów z zaangażowaniem wzięła udział w konkursie. Dzięki temu, w połączeniu z chęcią do współpracy Gminy Cieszanów, w I konkursie Nasz Zabytek w województwie podkarpackim zwyciężył…

SPICHLERZ
w CIESZANOWIE!

II KONKURS:
DZIĘKUJEMY
ZA NADESŁANE
ZGŁOSZENIA!

351 zgłoszeń – to wynik II Konkursu Nasz Zabytek w województwach mazowieckim, lubelskim i podkarpackim. Podczas trwającego 3 tygodnie naboru zgłoszeń (13.01- 03.02.2023) mieszkańcy przesyłali nam swoje pomysły na nową funkcję społeczną dla:

  • Willi rodziny Zawadzkich – „Domu Zośki” (woj. mazowieckie) – zagłosowało 122 osoby,
  • Pałacu Łubieńskich w Kolanie – Kolonii (woj. lubelskie) – zagłosowało 181 osób,
  • Spichlerza w Nowym Siole (woj. podkarpackie) – zagłosowało 48 osób.

Obiekty te zwyciężyły w I Konkursie Nasz Zabytek, a ich właściciele otrzymają od naszej Fundacji grant w wysokości 1 000 000 PLN – na rewaloryzację i dostosowanie zabytków do wybranych w konkursie funkcji społecznych. Ponownie jesteśmy pod wrażeniem zaangażowania mieszkańców i otrzymanych od nich pomysłów.

OBIEKTY ZGŁOSZONE
W I KONKURSIE
W WOJEWÓDZTWIE
PODKARPACKIM:

Konkurs Nasz Zabytek

województwa

Scroll to Top
Skip to content